Главна сцена

Петък – 08.06.2018 – ROCK THE NIGHT!

18:00 – 18:30 ч – Светлин Трендафилов – авторски рецитал на живо

18:30 – 10:00 ч – ФОКУС – на живо

19:00 – 19:45 ч – X – HUSBAND – на живо

20:00 – 21:15 ч – УИКЕДА – на живо

21:30 – 23:00 ч – МИЛЕНА & Band

 

Събота – 09.06.2018 – LATINO FIESTA

11:00 – 12:00 ч – Танцово шоу с участието на ТШ „Емоушън“, ТШ „D&G“, ТШ „Диамант“, ТШ „Електра“, ТШ „Диамант“

12:00 – 12:30 ч – Официално откриване на Фестивал на Цацата 2018

12:30 – 13:00 ч – Танцови изпълнения на деца от Детска градина „Веселите делфинчета“ – с.Кранево

13:00 – 13:30 ч – Вокална група от с.Оброчище

13:30 – 14:00 ч – Танцова формация при читалище „Свобода 1897“ – с.Гурково

14:00 – 15:30 ч – Техническа пауза

15:30 – 17:00 ч – Музикално-артистична програма с участници от Украйна, Молдова, Беларус, Грузия.

17:00 – 18:00 ч – Танцова работилница BACHATA MASTER CLASS – с George Dice /Romania/

18:00 – 18:30 ч – Танцова работилница LATIN ENERGY със Сирсе /Cuba/

18:30 – 19:00 ч – Бирена миля – състезание

19:00 – 19:45 ч – Танцова работилница LAMBADA с Alfredo Torres / Cuba /

19:45 – 20:00 ч – Теглене на печелившите от Томболата за деня

20:00 – 21:15 ч – ЗАМУНДА БАНАНА БЕНД – На живо

21:30 – 21:50 ч – GEORGE DICE /Romania / – На живо

22:00 – 23:00 ч – KAOMA / Brasil / – На живо

 

ПЛАЖНА СЦЕНА

23:00 – 03:00 ч – НОЩНО ПЛАЖНО ХАВАЙСКО САЛСА ПАРТИ 

с участието на George Dice, DJ Marti, Club Malambo

 

Неделя – 10.06.2018

10:00 – 12:00 ч – Пейте и Играйте с БАТЕ ЕНЧО – Детско шоу

12:30 – 12:45 ч – Танцов състав „Росяночка“ – Украйна

12:45 – 13:00 ч – Вокален състав „Веретенце“ – Украйна

13:00 – 13:15 ч – Вокален състав „Серпанок“ – Украйна

13:30 – 15:30 ч – Музикално-артистична програма с участници от Украйна, Молдова, Беларус, Грузия.

15:30 – 15:45 ч – Вокална група „Перуника“ – с.Българево

15:45 – 16:00 ч – Фолклорна група с.Видно

16:00 – 16:20 ч – Самодеен състав при н.ч.“Стефан Караджа“ –  с.Малина

16:20 – 16:30 ч – Вокална група с.Ведрина

16:30 – 16:50 ч – Фолклорна програма на детска танцова школа и фолклорен ансамбъл „Балик“ – гр.Балчик

16:50 – 17:05 ч – Фолкорна формация „Стражица“ – с.Стражица

17:05 – 17:20 ч – Вокална група „Ботевските баби“ – с.Ботево

17:20 – 17:35 ч – Вокална група „Каралезки славей“, Квартет „Каралезче“ – с.Царевец

17:35 – 18:00 ч – Фолклорна програма от ТФ „Шарена гайда“ – гр.Варна

18:00 – 18:30 ч – БЯГАНЕ С ТОКЧЕТА – състезание

19:00 – 19:30 ч – Вокална група и  Фолклорен състав „Фолклорна магия“ – с.Ст.Караджа

19:45 – 20:00 ч – Теглене на печелившите от Томболата за деня

20:00 – 21:00 ч – Хумористично шоу с ГЕОРГИ МАМАЛЕВ

21:00 – 22:00 ч – Концерт на ТОНИ ДИМИТРОВА

22:00 ч – Край на Фестивал на Цацата – 2018